SCIROCCO

Pokec => Hlavní pokec => Téma založeno: horan Prosinec 14, 2009, 13:15:19 odpoledne

Název: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 14, 2009, 13:15:19 odpoledne
Ahojte.
Nebudu to nijak dlouho pitvat, ale hledáme "nový" stroj. Do užšího finále se dostalo Volvo V40, Saab 9-5 a já se snažím ještě prosadit AlfuRomeo 156, ale zase ital no  ;D. Všechno v kombíku a v benzínu (hlavně u volva, protože turbokamna od renaultu NECHCI). Co kdo doporučí? Saab je z nich nejdražší, ale zase má to auto něco do sebe. Tak prosím zkušenosti. Vaše, známých......
Díky.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 14, 2009, 13:19:21 odpoledne
Jo prvně to vyhrálo volvo 850, ale pak se nějak odsunulo do pozadí. Takže jsem ho taky přidal do hlasování.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lefi Prosinec 14, 2009, 13:46:21 odpoledne
Poměr cena/kvalita vyhrává na plné čáře Saab za mě...Když člověk přejde ten naprosto odpornej interier,tak si nemužu dlooouho na nic stěžovat.
Navíc to jsou velice živá auta,zvlášť v turbobenzínu...A kdyby jsi narazil na nějaké Aero,tak by jsi měl rodinné letadlo(na české poměry).

Kamárád je největší dodavatel ojetin této značky v Praze(asi vubec),takže až bude on line,tak se ho poptám na vše co budeš chtít,případně dám i nějakou nabídku ;) :D

aktualně má na place toto
http://www.saab-autobazar.cz/CarDetails.jsp?car_id=494
http://www.saab-autobazar.cz/CarDetails.jsp?car_id=498
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 14, 2009, 14:21:35 odpoledne
Ty jo díky moc. Ted sedim v autě, tak to pak kouknu.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 14, 2009, 14:28:36 odpoledne
mimochodem ta přístrojovka je právě uplně brutální. Se nám hrozně líbí. Když je teda v jakodřevě
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Mates Prosinec 14, 2009, 14:44:15 odpoledne
s timto saabem TD má zkušenosti jeden známej.. začal mít problémy s motorem ( přesto že na to byl nachystanej z recenzí, že se něco takovýho může přihodit), nacpal dotoho docela dost prachů za opravy, protože to musí do servisu a beztak to není úplně ono.. lefi má pravdu, ta palubka je fakt hrozná :D

asi bych šel spíš do volva, i když jedna kolegině má alfu v TD a je to docela mazec..
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: speed Prosinec 14, 2009, 14:49:20 odpoledne
jako zástupce japonců navrhuju Galanta  ;D

osobní zkušenost nemám , ale kamoš ho má a za ty 3roky bez problemu ....  poptam se


tady je jeden dokoknce s LPG 8)

http://www.mitsubishiclub.cz/classifieds_detail.php?id=7173  
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 14, 2009, 16:21:17 odpoledne
speed: myšivbuši vůbec, ale čekal jsem to od tebe  ;D
Mates: a proto u nás nemaji turbokamna šanci
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Dejnos Prosinec 14, 2009, 16:26:12 odpoledne
Zdarec, vím že nejsi zastánce francouzů, ale já koupil jako "rodinný vůz" Lagunu Grandtour II. Nejdřív 1.6 16V LPi Vialle a teď  jsem to změnil na 1.9 dCi, 88 Kw, šesti kvalt a zatím spokojenost. Je to hold asi kus od kusu...no uvidíme, co se pokazí první. Není to nový auto, tak stím hold musím počítat.  Jinak známej koupil Mondeo Ghia combi, šesti kvalt a taky spokojenost, hlavně se spotřebou a s prostorem. Z toho co uvádíš se mi líbí asi nejvíc líbí ta Alfa a pak ten Saab, ale taky záleží na roku.      
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Mates Prosinec 14, 2009, 16:31:08 odpoledne
stejně zastávám TDI.. Bratr si pořídil G4 85 kw a je to dobrý svezení.. pohodlný celkem rychlí a jezdí to za 6l nafty.. plus je na to levnější servis než na ostatní z tvýho výběru..
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Rst Prosinec 14, 2009, 16:35:46 odpoledne
Já jsem dlouho přemýšlel nad V40,ale cenově to vyhrál Focus.Samozřejmě v combiku.Podvozek je u obou stejný,nemůžu si stěžovat.V40 má větší výbavu.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Franco 16V PL Prosinec 14, 2009, 16:57:37 odpoledne
Sice nechápu proč zdrháš od vw, ale z dané nabídky bych šel jedině do volva.

http://www.euroitaliacar.cz/nabidka.htm (http://www.euroitaliacar.cz/nabidka.htm) Brácha i já jsme tady kupovali auto a obě slouží bezvadně dodnes. Momentálně tam volovo mají v nabídce.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: speed Prosinec 14, 2009, 17:16:37 odpoledne
no  bylo mi to celkem jasny že mišáka ty ee , ale neni mi vubec jasny přoč  TY máš v tom seznamu ALFU  :o :o ::) ::)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 14, 2009, 18:54:19 odpoledne
Dejnos: ten renault byl vtip, že? Ani kdyby měl v kufru zlatý prase a k volantu připoutanou miss world bez kalhotek.
Mates: no a já byl vždy benzínovej, takže zřejmě ani tohle mě nepřesvědčí. Správný auto má jít točit až za roh a vonět z výfuku. A ne hrkat a smrdět jak špatně vyčištěný kamna.
Rst: u tý V40 se vůbec nepovedly části interieru. Obzvláště ovladače topení ,vypínače světel a výdechy topení jsou silně (až nechutně) francouzký. No a ford. No kromě toho že se nám nelíbí, tak zrovna focuse má kamarád a už ani nejde spočítat kolikrát nedojel tam kam chtěl.
Franco: vím že to spousta lidí nerada slyší, ale musíme si přiznat že vw přestalo dělat "hezký a dobrý" auta někde v devadesátych letech. Alespon pro mě.
Speed: nemám proti nim vcelku nic. Měly jsme ještě když jsem bydlel u našich space stara (od nova) a pak měl ještě tatík pajjero. Auto jsou to teda spolehlivý, ale takový nemastný, neslaný.
Chci když už vylezu před barák a podívám se co tam stojí, aby mě to potěšilo, aby se zlepšil den....
A alfa tam je no.  ;D Je hezká, a s rozumným motorem to je i auto na vyblbnutí, ale ta italie. Ta italie, toho se bojím.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lucas Prosinec 14, 2009, 20:46:37 odpoledne
@ horan: nevim jak 9-5 ale 9-3 stoji na podvozku z Opela Vectry ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Wari Prosinec 14, 2009, 21:04:06 odpoledne
Saab 9-5  = super z venku benzinove motory jsou paradni skoda te palubky ze stihacky :)
Volvo V40 = celkem pekne ale nevim co benznove motory jel jsem ve dvou naftach a uvnitr desne slyset motor
Volvo 850 = tohle auto nikdy neprehlednu ale nikdy jsem neprisel na to jestli se mi libi nebo ne :lol:
Alfu 156 = nevim kterej rok mas vyhlidnutej ale osobne bych do itala nesel maximalne do nejakeho v super stavu

neuvazoval jsi o Audi A4 Quattro 2.4? zminuju to ze jsi vzdy chtel zadokolku a se quattrem se da uzit take hodne srandy :)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 14, 2009, 21:27:47 odpoledne
Lucas: na čem stojí 9-5 netuším, ale zřejmě to nebude horší než ta 9-3 a tchýně má béčkovou Vectru a nejezdí se s tím špatně.
Waři: u ty V40 to bude tím že kamnový motory jsou od renaultu  ;D
K tý 850 mám stejný pocity.  ;D
No a ta audi asi ne. Nechci už nic koncernovýho. Nějak nám tyhle auta už nic neříkají. Možná to je tím že jsou všude a člověka to už "nudí". A zadokolka bude muset počkat. Tohle bude auto spíš pro verču.  ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: vlajo Prosinec 14, 2009, 21:28:32 odpoledne
vokurko máš evidentně jiný vkus než já, ale to určitě nikoho nepřekvapí  ;D

já to měl jednoduchý ve výběru, nic jiného po vw než bmw není (když vynechám supersporty)  ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Franco 16V PL Prosinec 14, 2009, 21:31:03 odpoledne
Volvo 850 = tohle auto nikdy neprehlednu ale nikdy jsem neprisel na to jestli se mi libi nebo ne :lol:

Já ti přesně řeknu proč se ti líbí. Protože je hranaté  ;)

Horan: s tvým tvrzením ohledně vw v novodobé historii nesouhlasím. Myslím, že Golf III a Golf V jsou docela povedená auta (narozdíl od golfa IV - ten se z celé řady povedl asi nejméně - osobní 15 měsíční zkušenost a najetých 20 tkm).
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 14, 2009, 21:37:00 odpoledne
Vopičák: ale já se ti nechci podobat a nechceme jezdit v "masovým" autě. Chceme si ho na parkovišti poznat na první pohled a ne strkat klíč do zámku a po chvíli zjistit že jsme u cizího auta a že je na parkovišti ještě pět stejných  ;D ;D ;D Ale jinak proti tomu nic nemám
Franco: neberu ti tvou zkušenost ;) Stoprocentně je daleko víc horších aut. Ale prostě nám už "novodobý" vw nic neříkají :-\
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lefi Prosinec 14, 2009, 21:38:35 odpoledne
Takže,nijak ti to nevnucuji,ale tady pár základních info o Saab 9-5 od člověka kterýmu rukama už prošli spousty...

saab 9-5: problémy s motorama z 90% spůsobené ucpáváním vany a sacího koše (po koupi nutno sundat vanu a vyčistit pokud není známo poslední čištění) olej měnit každých 10tis KM. Slabý místa: zmíněná vana, občas převodovky. odvětrávací sady. nemám čas pak sepíšu víc

Pokud by jsi uvažoval,nebo chtěl více info,tak by jsem ti dal Kontakt na toho kamaráda.

Jinak souhlasím s novodobým VW  ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 14, 2009, 21:39:01 odpoledne
V tý bílý barvě to vypadá luxusně
(http://autosoft.cz/EUROITALIACAR/Obr/A92_09_4.JPG)
(http://autosoft.cz/EUROITALIACAR/Obr/A92_09_2.JPG)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 14, 2009, 21:40:45 odpoledne
Lefi: stačí když sem něco přetlumočíš. Ty motory jsou myšleny všeobecně, nebo jen nafta/benzin......? Díky
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lefi Prosinec 14, 2009, 21:44:33 odpoledne
Benzín,nevim jestli se vubec nafty do 9-5 dělali...ale zas tak se v tom nevyznám.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 14, 2009, 21:46:34 odpoledne
Ok. Zatím díky. Já se jdu uložit do postele než přijedou policajti že jsem v zákazu  ;D
Dobrou noc
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lefi Prosinec 14, 2009, 21:50:59 odpoledne
Diesel ano,ale nic od saaba
turbodiesely - 2.2 TiD převzatý od Opelu a relativně nespolehlivý 3.0 V6 TiD od Isuzu
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: shrek Prosinec 14, 2009, 22:02:12 odpoledne
já bych vzal saaba.měl sem ho taky.supr auto a hlavně pohodlné.nejvíc sem měl rád to startováni u ručky.žádný strkání klíčku pod volantem.měl sem saab 900 5 dvířko.byl to 2 litr a nějak to nežralo no
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: danek Prosinec 14, 2009, 22:12:47 odpoledne
Kup si trabanta.... na parkovisti ho neprehlednes, da se taky tocit az za roh, srandu si s nim uzijes taky no a posledni bonus je, ze se delal i v kombiku :)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Bandito Prosinec 15, 2009, 20:40:12 odpoledne
Ahojte.
Nebudu to nijak dlouho pitvat, ale hledáme "nový" stroj. Do užšího finále se dostalo Volvo V40, Saab 9-5 a já se snažím ještě prosadit AlfuRomeo 156, ale zase ital no  ;D. Všechno v kombíku a v benzínu (hlavně u volva, protože turbokamna od renaultu NECHCI). Co kdo doporučí? Saab je z nich nejdražší, ale zase má to auto něco do sebe. Tak prosím zkušenosti. Vaše, známých......
Díky.
já bych si nevybral ani jedno auto z tvýho výběru a to z toho důvodu, že náklady na opravy můžou být děsivý.
A co si budem povídat ani s jednim díru do světa neuděláš. Takže bych volil klasiku od koncernu - vrakoviště přetejkaj dílama, všechno je za babku i z druhovýroby a umí to opravit i Jarda z garáže.
A na svezení si nech sciro  ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Jarouš Prosinec 15, 2009, 23:20:28 odpoledne
Ahojte.
Nebudu to nijak dlouho pitvat, ale hledáme "nový" stroj. Do užšího finále se dostalo Volvo V40, Saab 9-5 a já se snažím ještě prosadit AlfuRomeo 156, ale zase ital no  ;D. Všechno v kombíku a v benzínu (hlavně u volva, protože turbokamna od renaultu NECHCI). Co kdo doporučí? Saab je z nich nejdražší, ale zase má to auto něco do sebe. Tak prosím zkušenosti. Vaše, známých......
Díky.
já bych si nevybral ani jedno auto z tvýho výběru a to z toho důvodu, že náklady na opravy můžou být děsivý.
A co si budem povídat ani s jednim díru do světa neuděláš. Takže bych volil klasiku od koncernu - vrakoviště přetejkaj dílama, všechno je za babku i z druhovýroby a umí to opravit i Jarda z garáže.
A na svezení si nech sciro  ;)
Co máš proti Jardovi z garáže??? ;D
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 16, 2009, 21:14:54 odpoledne
Danek: zauvažuji o tom :D
Bandito: a co mě brání v tom se vysypat do koncernovýho auta? Navíc kdepak se asi vzalo po vrakáčích tolik dílů na koncernový auta? Těžko je tam dává výrobce aut.
Shrek: a já myslel že všechny ty Saaby měly zamykání zpátečky  :o
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: shrek Prosinec 17, 2009, 22:20:52 odpoledne
jj to máš pravdu.zpátečka se zamkla.byla to dobrá kára.byl sem spokojenej.jenže v té době sem ještě neměl řidičák ;D
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lefi Prosinec 17, 2009, 23:54:40 odpoledne
jinak já bych časem chtěl pořídit na denní ježdění něco takového...levnej provoz i PHM,neni to žadnej lenoch a cena docela směšná...
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: hans Prosinec 18, 2009, 15:29:13 odpoledne
Kámoš má teď asi cca měsíc V70, 1999, 2,4TDi v automatu a musím uznat že je to luxusní povoz. Výbava jako kráva, motor po 200tis km šlape jak hodinky i v mrazech bez jakéhokoliv problému, automat. převodovka taky hraje luxusně i na sněhu a navíc co se týče prostoru uvnitř tak je to jak tranďák prostě hafo místa a podařilo se mu ji sehnat někde od Brna za 50tis Kč. Takže to můžu doporučit. Jediný zápor jsou asi ceny ND. Musel měnit obě přední ramena  a jedna strana ho vyšla na téměř 4tis.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Bandito Prosinec 18, 2009, 17:50:56 odpoledne
Bandito: a co mě brání v tom se vysypat do koncernovýho auta?
Předpokládam, že jako automechanik si nekoupíš nějakou past  ::)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 18, 2009, 18:34:08 odpoledne
Hans: to má tu V70 co je stejná jako ta 850? Akorat po faceliftu?
Bandito: přesně tak. A stejně si můžu prohlídnout i to volvo/saaba...
A právě jsem četl že saab "krachuje"  >:( >:(
Proč zkurvený vraky jako renault,fiat..... přežívají a hezký a kvalitní krachují?
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: hans Prosinec 18, 2009, 18:45:50 odpoledne
Jo já se ve Volvech zase tak nevyznám ale řek bych že jo ale je to fakt luxusní kočár za ty prachy.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lefi Prosinec 19, 2009, 02:14:36 dopoledne
Hans: to má tu V70 co je stejná jako ta 850? Akorat po faceliftu?
Bandito: přesně tak. A stejně si můžu prohlídnout i to volvo/saaba...
A právě jsem četl že saab "krachuje"  >:( >:(
Proč zkurvený vraky jako renault,fiat..... přežívají a hezký a kvalitní krachují?
Saab krachuje protože spadal pod společnost GM(jako Opel) a ten vyhlasil bankrot asi před rokem.Opel zachranili němci a do Saabu zatim nikdo finanční injekci neposlal :( ale myslim že to nebude tak horky a díly stejně vždycky někdo dělat bude...
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Radek Prosinec 19, 2009, 10:07:36 dopoledne
Osobně bych šel do toho Saaba vždycky se mě líbily hlavně to Aero krása, samozřejmě Volvo má taky svoje dle mě jsou tyto dvě značky nejbezpečnější auta vůbec, viděl jsem v němec bouraný volvo a docela sem čuměl na ty traverzy pod nárázníkem  :)
Od Itala uteč dlouhym obloukem, zkušenost, i to co slyšim v okolí ,alfa GO motoru po 40ti tis žádnej problém.
No a že chceš utéct od VW se ani moc nedivim, pokud nemáš alespon 300tis aby jsi mohl koupit něco co má hodně málo najeto tak to ani nemá cenu něco od VW kupovat.
Dva kámoši maj pasaty B5 a B6 TDI oba přes 200tis Km a nestačí do toho sypat a to nejsou žádný malý částky, když mě to každou chvilku řikaj tak se mě protáčí panenky, svezení to je ,ale tvrdě to zaplatíš. Nejhorší je že se to týká celého koncernu  ::) ten jeden řikal že už naftu nechce to prej radši plynáka, právě jeho táta si nechal dovézt SUV Volvo nějakej čtyřlitr z ameriky má to najeto pár kilometrů cena byla dobrá, daly do toho plyn a paráda.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 19, 2009, 10:32:18 dopoledne
Lefi: vím že patří pod GM, ale i tak.  :'(
Radek: strééc má AllRoada a taky to není zrovna držák. Naštěstí se mu neposral ještě hydraulickej podvozek, ale už se na to připravuje. Taky do toho sype horem dolem.
All: právě teď mě Verča přemlouvá do V70 rok ´99 , 2319ccm V5 176KW v plný. Jako luxus, ale u toho už se vážně bojím těch provozních nákladů.  :'( Ale musí to být letadlo.
(http://www1.ebm.cz/applications/scripts/a_cfoto.php?foto=06061420_1.jpg)
(http://www1.ebm.cz/applications/scripts/a_cfoto.php?foto=06061420_5.jpg)
(http://www1.ebm.cz/applications/scripts/a_cfoto.php?foto=06061420_12.jpg)(http://www1.ebm.cz/applications/scripts/a_cfoto.php?foto=06061420_15.jpg)
 :'(
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Radek Prosinec 19, 2009, 12:14:13 odpoledne
njn pravda je že dneska si asi na provozní náklady si člověk nevybere, jedině si koupit fávo a namočit ho do oleje aby neshnilo, to nepotřebuje skoro žádný náklady proti dnešnim autum  :) ale to bezpečí je nulový.
Jinak to V70 hezká, bezpečná a i reprezentativní kára, s tim obsahem taky asi jedině plyn, jinak to neuživíš.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: viggen Prosinec 19, 2009, 13:17:29 odpoledne
Čau, prodejce saabu a občas i nějakýho volva můžu napsat toto:
V40- nejslabší volvo všech dob (asi) a co do spolehlivosti hodně nepovedený volvo :( bohužel, smysl maj snad jenom T4 ale snima nemám osobní skušenost, Nafty buď renault – průser, bo volvo – tak nějak to šlo. benzín línej nejedoucí a auto celkově neni zázrak - nešel bych do toho, ostatně ceny na netu napoví své dá se sehnat za 40tis kč
850- Ano pořádný kus plechu na parkovišti nepřehlídneš spolehlivost taky skušenost mám s 2.0i 96KW (bo93) a T5 taky 2.0 motor prakticky neutahatelnej na parkovišti nepřehlednídneš :) ale trošku nezvyk jaká je to krabice. Co by mi vadilo (spíš sralo) krátká 5tka!
V70 - první roky po 850 NE!!! Povedlo se jim vše vylepšit tak že je to vlastně na hov…když V70 tak až po tom faceliftu v roce +- 2001?
Alfica- tam bych bral naftu :( vim že smrdí a taky jí nemám rád, ale asi jediný co italové umí problém je že alfa musí bejt stavěná zrovna když nehráli fotbal (špagetáci hrajou snad pořád nějakou ligu kterou dávaj v TV). S benzínem žádnou skušenost nemám, šel bych do ní vzhedově taky, ale bál bych se „pátečního“ kusu protože maj pátek skoro celej tejden :D

Saab 9-5 – k tomu mám nejblíže zde co se týče mě mám jasno co za pár let bude: 9-5 s baťohem bud HIRSCH nebo Maptun a aspoň základních 280Ps J. Psal jsi že snim bude jezdit přítelkyně (manželka) tak bych pokud by to byly první roky 99-01 tak bych volil 2.0 turbo s 150PS (občas se najde 191PS) uprava z těch 150 není probém za cca 15-18tis kč. Motor dobrej kompromis mezi svezenim nákladama chováním atd. ale žádnej rychlik to není. 2.3 Turbo 170PS v tehle letech bych váhal nevim proč ale mám z něj smíšené pocity sou motory který jedou jako kráva! A jiný co se sotva vlečou (2.0 mi přijde že jedou všechny stejně) po faceliftu v roce ´02 bych bral 2.3 Turbo 185PS to je asi nej motor jedeto chová se kultivovaně a nabýdne snad všechno co chceš. (2.0 pořád to samí co předtím) Spotřeba je u všech benzínů a obsahu stejná +- 0.5litru takže od cca 8(dálnice) 12 město kombinaci mi většina zákazníku jezdí kolem 9 – 10 dálky se dají pod 8litrů a sou lidi co s Aerem 230PS v kombjnu jezdí dálky za 6.9! (ale to jede max 130 na tempomat).
Aero je kapitola sama pro sebe, pokud má jeden zvás „závodnický“ sklony tak si to zamiluješ hned (něco jak u volva řada „R“) není problém na 3jku proletět zatáčku v „hrábých“ předjíždět kdykoliv a kdekoliv v plně naloženym autě – po facel… v ´02 výkon 250PS.
Ale zde je třeba počítat trošku větší náklady na udržbu – Větší brzdy tvrdší podvozek – komfort ježdění po praze nic moc to auto prostě trpí.
Co se týče cen ND je to jak na VW z druhovýroby koukni sem: www.saabtuning.cz
Jsou tam i ceny na volvo ale ceník pro volva je trochu zmatenej.
Pro příklad Saab: desky přední 1000kč (neorig. sada) koutouč 1200 (neorig kus), čep 500 kus.
Ceny bez DPH je tam pár zvláštních věcí co jsou dražší a vrakoviště s dílama jsou taky, co je třeba není problém do druhého dne mít (přední zadný nárazníky cca 2000-3000kč kus)
Jak už sem dával lefi slabý místa bylo a je ucpánáví sacího koše ve vaně, odvětrávací sada (většina aut ji má po těch letech už vyměněnou) pak převodovky většinou synchron na 2jce. Ale není to pravidlo spíš byla asi nějaká špatná serie protože jsou auta co s tim měli problém ale většina ne (je v prodeji opravná sada, rozebraní a složení převodovky s výměnou 2500kč + práce na vyndání a nandání). Pak turba (garret v Aeru mitshubishi – to je nezničitelný). Některý Garrety jsou ve 120tis km na odpis jinej drží do 300tis km.
Víc mě ted nenapadá. Jakej koliv dotaz klidně zodpovím po tel na 723 534 727
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 19, 2009, 14:14:50 odpoledne
Pane jo tak to je velice zajimavá recenze. Díky moc.
U ty V40 jsem se právě nejvíc bál ty spolupráce s renaultem. Ty to asi nevíš, ale já si s renckem prožil dva roky pekla. A jsem z toho teda trošku zklamanej. To auto se nám líbí (kromě ovladačů v interieru)
 No a tou V70 si mě vážne zaskočil. Jsem čekal že to bude ještě poctivý volvo, takže vychytaný. Ta faceliftovaná verze je už mimo rozpočet, stejně tak jako ty saaby nad rok 2000.
Ta 850 byla uplně první volvo co jsem hledal. Potkal jsem ho na silnici a řekl jsem si že se kouknu po netu kde o tom co je. Byl to první favorit, ale pak jsem viděl tu V40 a pak tu první V70 a co si budeme nalhávat, tak ta V70 vypadá proti 850 o dost líp. Hlavně ten interier je už takovej "vznešenej"
Jak jsem psal, tak ty saaby jsou nádherný, ale ty ceny jsou už na hraně našich možností (ještě rozestavěnej barák......) a raději si necháme ještě něco na první investice. A asi by to vyhrál ten dvoulitr. Abych pravdu řekl tak na větší obsah jsem u saaba ani nekoukal.
Ta alfa je můj výmysl. Dřív se mě alfy líbily, ale co je měli kamarádi, tak všichni brečeli. Ale prostě ty auta mají něco do sebe.  :-\
Koukám že  to všechno budeme muset ještě promyslet. Každopádně ještě jednou děkuji.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: speed Prosinec 20, 2009, 00:39:10 dopoledne
tak to čumim, recenze jak bejk  :o  8) 8) 8)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 20, 2009, 02:52:57 dopoledne
tak prej saab definitivně končí  :'(
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 20, 2009, 17:12:42 odpoledne
Tak po celodenním přemýšlení a chytřejší o recenzi asi zvolíme něco jinýho. Holt snížíme nároky na vzhled a možná i na kvalitu a koukneme v tom posraným koncernu. Protože pak už nevíme co koupit.
Francie? NIKDY
Italie? Jen alfa, ale podle zdejší recenze jen turbokamna. Kdo mě zná, tak ví.  :'(
Japonsko? nějak nás nic neoslovilo. A to tak že vůbec. (Mě teda subaru, ale to zase nechce Verča)
Saab končí a volvo udajně už taky není kdoví jaká výhra. Takže už zbývá jen germánsko. Mercedes nechce Verča (prej nejsme cigáni  ;D ),
Škodylak nikdy (osobní nenávist)
Ford je ford,
Opel má malou šanci (Vectra B, Omega), ale je nouzovka
atd atd atd. Takže do výběru přibyla Audi A4. Motor mě zaujal 2,8 V6 benzin. Jakej to je  motor?
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lucas Prosinec 20, 2009, 18:42:03 odpoledne
@ horan: ty chces jako rodinne auto s motorem 2.8 V6? ????
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: mie009 Prosinec 20, 2009, 19:27:34 odpoledne
Ja bych osobně popřemyšlel nad Subarem. Mame doma Forestera 2.5 XT rv. 2007  v plné palbě. Otec kupoval to auto jako předvaděcí vůz mirně jetý a to je bomba. Bezporuchový v denním těžkým provozu jezdi se s ním i docela dost do hor nebo po špatných cestach. Jinak bych bral to Volvo. Vždy byl můj sen V70 2.5T. Jinak
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 20, 2009, 20:04:01 odpoledne
Lucas: proč ne? Velký auto= velkej motor. Osobně nechápu pitomce co si koupí auto jako stodolu a do toho jednašestku benzin  ::) ::) ::)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lucas Prosinec 20, 2009, 20:10:07 odpoledne
Tak A4 zrovna neni az tak velky auto aby potrebovalo 2.8, kdyby to byla A6 tak to chapu, ale taky koukam na to abych jezdil za rozumnou spotrebu a ne za 12l na 100km ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 20, 2009, 20:19:01 odpoledne
Tak že bych si koupil Dejwů tico? Nebo pojem rodinný auto znamená automaticky "slabá plečka co bude pořád někomu překážet a člověk se v ní nevyblbne" ?  :'(
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 20, 2009, 20:20:25 odpoledne
Bohužel jsem v tý A4 nenašel muj sněnej motor 2,3 5V, takže pak nejblíž bylo tohle.   ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lucas Prosinec 20, 2009, 20:22:55 odpoledne
Tak pokud chces rodinne auto z koncernu ve kterym se vyblbnes tak si kup minulou generaci RS6 Avant, 4.2 FSI BiTurbo 450k ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 20, 2009, 20:26:02 odpoledne
Koukám že si asi moc nerozumíme.  ::)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 20, 2009, 20:27:34 odpoledne
To co si psal je uchylárna, ale nevím co je divný na necelým třílitru, v přijatelný pořizovací ceně se kterým dokáže jezdit ženská.  ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lucas Prosinec 20, 2009, 20:27:41 odpoledne
Kdyz porovnam motory v te A4 tak mezi 1.8T a 2.8 zase az takovej rozdil neni.

1.8T  - 8,3s - 221km/h
2.8    - 7,3s - 240km/h

a rozdil ve spotrebe asi bude znatelnej a jeste i vyssi povinny. BTW ja na to koukam i z trochu ekonomickyho hlediska ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 20, 2009, 20:29:52 odpoledne
čtyři hrnky když jich může být šest?  ;D
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lucas Prosinec 20, 2009, 20:31:02 odpoledne
Ale prakticky nechapu co tady resis, tezko nekdo z lidi ovlivni tvuj nazor na znacky a na to jakej motor si do danyho auta vybrat ;) Tak jak by si asi vetsina vybrala podle sebe ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lucas Prosinec 20, 2009, 20:32:34 odpoledne
čtyři hrnky když jich může být šest?  ;D
To uz je jen na tobe ;) Ja osobne bych zvolil TDI kvuli spotrebe a verzi se 66kW kvuli spolehlivosti. Protoze na to kdyz se chci svezt vytahnu sciro z garaze ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 20, 2009, 20:35:07 odpoledne
Taky jsem tady po nikom nechtěl aby nám někdo nutil jeho auta. Dal jsem seznam a chtěl jsem rady,zkušenosti ,poznámky......  ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lucas Prosinec 20, 2009, 20:39:09 odpoledne
Taky te nikdo nenuti napsal jsem ti jen svuj nazor na tu A4, s tim ze vim co jse vetsina motoru v nich zac, kdyz s nima delam v praci ;)
BTW 2.8 V6 pamatujes jak si se svezl ve 2.8VR6 kdyz jsi ji chtel do scira ated by jsi chtel neco podobnyho?  ;D
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lefi Prosinec 20, 2009, 20:41:51 odpoledne
Pokud budeš koukat po koncernu,cenově dostupného,tak by jsem zkusil starého Passata B5 1,9TDi,tušim 81kw.Auto je nemocné na přední nápravu a turbo,ale ne tak že by jsi to řešil každý pul rok,jinak je to hroznej nezmar.Aspoˇˇn tedy kamarád používal na taxika,naježděno víc jak 600tisíc a žádné velké problemy s tim nikdy neměl.hlavně to nebylo na tom voze poznat,co se týče vrzání,opotřebení interieru apod.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 20, 2009, 20:45:18 odpoledne
No ale názor na ten motor si nenapsal žádnej  ;) . Jinak ta vr6 byla zklamáním, to máš pravdu, ale jednou musím sednout do něčeho co mě posadí na prdel ne?  ;D
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 20, 2009, 20:48:25 odpoledne
Lefi: sice jsem povolil a začal uvažovat o koncernu, ale passata prosím fakt ne.  :'(  ;D
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lucas Prosinec 20, 2009, 20:59:49 odpoledne
No ale názor na ten motor si nenapsal žádnej  ;) . Jinak ta vr6 byla zklamáním, to máš pravdu, ale jednou musím sednout do něčeho co mě posadí na prdel ne?  ;D
To asi ano, ale v tom pripade si porid neco co ma alespon pres 200k jinak se z toho na prdel asi neposadis, vzhledem k tomu v cem jezdis pres leto ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lucas Prosinec 20, 2009, 21:04:47 odpoledne
BTW mel jsem moznost jet parkrat v Superbu co ma 2.8 V6, je sice pravda ze je urcite tezsi nez A4 ale ze bych z toho byl nejak odvarenej to ne. Ale na druhou stranu to muze byt docela drzak, i kdyz to asi bude o kusu jako pokazdy, ale ja bych se priklonil k te 1.8T, s Oktavkou coz je prakticky A4 to jezdi moc hezky, a spotreba je vcelku rozumna kolem 8litru.
Ale je to jen moje osobni zkusenost a nazor ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Franco 16V PL Prosinec 20, 2009, 21:30:56 odpoledne
Bohužel jsem v tý A4 nenašel muj sněnej motor 2,3 5V, takže pak nejblíž bylo tohle.   ;)

Zajímá mě, jestlipak víš, jakou má tento motor spotřebu oleje?
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lefi Prosinec 20, 2009, 21:36:40 odpoledne
pokud by to by jsi investoval jak píše Lucas tak 200k(možná méně) tak loni v zimě si kamarád koupil za 160 000kč Audi A4 kombi S4 r.v.2001 (2,7 biturbo,chip,větší výfuk omezovač pryč) podle brzdy 290HP,dodnes drží uplně v pohodě,je to denně používané a zaručuju že si z toho sedneš opravdu na prdel ;)
Nejvtipnější je vidět ty rádoby zavodníky v golfech,jak nechápou,co jim to ujíždí za rodinej povoz :).pak už jen asi ta RS4,ale to je uplně jiná cenovka :)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Franco 16V PL Prosinec 20, 2009, 21:48:26 odpoledne
Na Superb 2.8 V6 mám názor, že je to zbytečně těžký motor do tohoto auta. Pro svezení to opravdu není. V kombinaci s automatickou převodovkou je spíš takový pojízdný obyvák. btw. Horane neuvažoval jsi o automatu? Já občas jezdím s automatem a je to docela pohodička.


Ale jinak mám radost, že ses od Alfy přes Gripen a Pb dostal konečně ke koncernu  :-*
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 20, 2009, 21:56:15 odpoledne
Bohužel jsem v tý A4 nenašel muj sněnej motor 2,3 5V, takže pak nejblíž bylo tohle.   ;)

Zajímá mě, jestlipak víš, jakou má tento motor spotřebu oleje?
nevím a právě proto se na tenhle motor ptám.  ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 20, 2009, 22:01:11 odpoledne
Cenu jsem vlastně nepsal. Chceme se vejít do kila, což všechny auta byly bez problémů. Teda kromě saaba, tam to bylo na hraně.
Automat ne. Ani já ani Verča nejsme zastánci automatů. Auto má řídit řidič.  ;D
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Franco 16V PL Prosinec 20, 2009, 22:26:16 odpoledne
Musím napsat, že s 2,3 V5 nemám zkušenosti. V minulosti, když jsem si kupoval Golfa IV tak mě brácha lámal právě do tohoto motoru. Nakonec jsme byl rád, že jsem do něj nešel, protože tento motor trpí vysokou spotřebou oleje.

Být tebou Horane, tak bych už dál nic nevymýšlel. Audi není špatná volba. Sledoval bych nabídku trhu a v případě zajímavého auta bych smlouval jak na arabském bazaru. Po Novém roce budou všechna auta o rok starší a věř mi, že momentálně je skutečně velký problém prodat. Prodejci jsou v úzkých. Budou na tebe sice zkoušet triky jakože už pár lidí na to auto volalo, nebo že další zájemce přijede zítra... ale nenech se.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Franco 16V PL Prosinec 20, 2009, 22:35:45 odpoledne
A ještě dovětek. S Daewoo Tico mám taky zkušenost. Prakticky jsem na tomto autě začínal. Motoricky špičkové auto. Velmi živé s nízkou spotřebou. Bohužel jej dělali z trojky plechu a po 8 letech se korozí rozpadlo. A taky proto pro mě japonec (korejec) až na konec.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Bandito Prosinec 20, 2009, 22:48:27 odpoledne
V práci jsem chvíli jezdil Superbem 1,8T a nic moc. Nevim jakym jezdíš stylem, ale dost často jsem musel tankovat, houpe to jak kocábka a s 2,8.... s tim těžkym motorem to bude nedotáčivý jak kráva.
Nějak mi nedává smysl proč se u rodinýho auta vyhejbáš naftě. Taky nemam rád TDI, ale do family caru bych o ničem jinym neuvažoval...
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 20, 2009, 23:05:39 odpoledne
protože se chci s tím rodinným autem taky sem tam odreagovat a tohle mi prostě nafta neposkytuje.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: danek Prosinec 20, 2009, 23:45:41 odpoledne
Kurňa ty jsi měl dělat pilota v armádě, tebe by na prdel posadila jen stíhačka. (Myslím letadlo)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Radek Prosinec 21, 2009, 08:05:09 dopoledne
Nevim no mě zrovna 6ti válce teda neuchvátili, z vlastní zkušenosti G3 2,8 VR6 bylo na můj vkus od spodu pěkně líný, než se to rozhejbalo pak už to jelo, ale pro pocit jelo o hodně líp Corro G60 se kterym jsem měl taky tu čest.
Pak jsem jel ještě s Audi A6 2,5 TDI a taky teda žádnej zázrak než se to rozhejbalo tak to byla věčnost, měly jsme Mercedesa 2,5 D 5V a myslim si že by s nim ta audina měla velkej problém.
Takže za mě šestihrb asi těžko. Pětiválec je jiná, kultivovanej chod a velmi dobrej výkon, protože táta měl i 270CDI taky 5V a taky paráda.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Wari Prosinec 21, 2009, 10:24:15 dopoledne
jsem stejneho nazoru jako Lucas pokud A4 a benzin tak 1.8T krasne lehkej motor na ktery je milion dilu jelikoz se daval do skodovky do 100kkc paradni auto kdyz se na to daj pekna kola bude to neprehlednutelne auto i tak ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: viggen Prosinec 23, 2009, 23:32:32 odpoledne
To Horan: Nevim jakej máš cenovej limit. Ale 9-5 se dá shenta kolem 110tis kč po servise na papírech v zachovalim stavu. To že saab končí neni jistý (dělaj z toho moce hezkou kovbojku a už bych doela rád znal Konečnej verdikt. Asi si ještě počkáme. Nevím jestli trváš na kombi tak bych se skusil podívat po nějaký vybavený 850 v T5tce (pořád je tam ta zasr… krátká převodovka) na jaře kamarád přivezl a prodával s plynem (LPG) po celkem velkym servise za cca 70tis a svezení v tom není vůbec špatný, sedačky sice nevypadaj nejlíp ale pohodlný jsou. A to je lepší než když by vypadali bůh vý jak ale po 100km by jsi se cejtil jak na trestný lavici. Nebo pokud netrváš na kombi kouknu u Saaba na 9000 je to saab a není to Saab kufr je tam jak u kombika vzhledem je to sice „krabice“ ale ne taková jako Volvo 850. A když vemu poměr – cena kvalita výdrž náklady na udržbu. Tak to vychází si myslim velmi slušně, a když by ses posadil do Aero sedaček tak by se ti špatně vystupovalo :D
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: George Prosinec 27, 2009, 07:25:46 dopoledne
Co se týče A4... Nevim jesi chceš kombíka nebo sedák, ale sám vlastním A4ku v avantu, rv 00 tzn po faceliftu (To lefi: jestli mluvíš o Lukashovi tak se mi nezdá že by to byla 01 vzhledem k tomu že to je verze před faceliftem, s malejma brzdama atd.)  Je v tom 2.4 V6  121KW ve 4 kole (nechtěl bych předohrab ani za zlaty prase=motor před přední napravou a hrne se to rovně ze zatáčky ven a to tak že dost.) pruměrka je někde mezi 11-12 litry kombinovany jizdy s tim že najedu skoro pul nadrže po dálnici normální jízdou. POkud jezdim po městě, 15 není problem. Olej to taky nějakej pápne. A upřímě, A4ka do kila bude vrak... A ne malej. Přední napravu pod deset tis budeš shánet blbě a počítej s tim že hodně záleží na vyběru značky aby nešla po 20ti tis srát. Jinak je to audi, takže krom toho že se to docela krade tak jsou na to drahý díly. Ne vše se dělá nebo vyplatí kupovat v druhovýrobě a origo je to palba. říká se že nejsme tak bohatí aby jsme si mohli kupovat levné věci a u audi to opravdu plati. Dělam ve značce takže mam velky slevy na díly a i tak brečim. Další věc je že pokud je to 4kola, jde docela rychle do kopru spojka. U všech. Plus náplně, kamkoli hrábneš do nápravy (rameno, čep atd) děláš většinou geometrii protože u tohodle auta se seřizuje i celkova zbíhavost (opět drahá geomterie) a pokud tohle budeš mít v tahu, auto je šíleně nestabilní. Co se týče 2.8, praskají jim svody a jdou do pytle lambdy, pomerně dost ty motory pouští olej nejen spalovacím prostorem ale i venkem atd. V tomhle případě se vyndává motor protože něco dělat na autě žádná hitparáda.

Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: George Prosinec 27, 2009, 07:26:35 dopoledne
BTW: A4 ka je vevnitř malá. Je to jako oktávka před faceliftem. ;) I když je to kombík, vevnitř místo není.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Bandito Prosinec 27, 2009, 16:02:50 odpoledne
S tou geometriíí má George pravdu. Třeba nám jí účtujou buzeranti z porsche za 4500 peněz  ::)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 27, 2009, 18:19:08 odpoledne
Tak já už fakt nevím.  :'(
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: George Prosinec 27, 2009, 18:42:06 odpoledne
S tou geometriíí má George pravdu. Třeba nám jí účtujou buzeranti z porsche za 4500 peněz  ::)
Ja ti dam buzeranta z porsche  ;D ;D ;D ;D
njn, holt se udělá klasická geometrie, pak se auto zvedne, ustaví na nějakej přípravek a měří se a seřizuje znova, je to v podstatě taková geoška na dvakrát. Neřikam že A4 nebo audi všeobecně je špatná, ale musíš počítat s většíma provozníma nákladama. Ale a4 do kila bude fakt vrak... ;)
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lefi Prosinec 28, 2009, 00:55:27 dopoledne
S tou geometriíí má George pravdu. Třeba nám jí účtujou buzeranti z porsche za 4500 peněz  ::)
Ja ti dam buzeranta z porsche  ;D ;D ;D ;D
njn, holt se udělá klasická geometrie, pak se auto zvedne, ustaví na nějakej přípravek a měří se a seřizuje znova, je to v podstatě taková geoška na dvakrát. Neřikam že A4 nebo audi všeobecně je špatná, ale musíš počítat s většíma provozníma nákladama. Ale a4 do kila bude fakt vrak... ;)
Proč vrak?vždyt ty ceny šli hodně dolů ;)
Jinak souhlas s Banditem,jeto tam samej buzerant ;D ;D ;D
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: mie009 Prosinec 28, 2009, 07:41:53 dopoledne
Vím že na japonce tady jsou špatné ohlasy ale ja bych bral jako rodinné vozitko Subaru Legacy Outback H6 v 3.0. Nemá to sice turbo ale ma to slušných 154kW k tomu je to boxer takže užasně klidny a vyrovnaný. Neděla se to nikde v nějakých levných zemích jen všechno poctivá japonská práce, takže docela solidní auto z vysokou životností. A je to koráb. Jsem s tím jel a než jsem si všimnul jsem letěl 160. Jo a slušnej kousek kolem roku 00 seženeš už kolem 120 tis.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lucas Prosinec 29, 2009, 17:01:15 odpoledne
@ horan: k te audi, ted jsem mel moznost vozit se v A6 rv05, s motorem 2.4 130kW povezeni hezky, ale spotreba pri normalni jizde 11l a pri svizny 14-15l.
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Prosinec 29, 2009, 19:01:16 odpoledne
Nakonec to stejně vyhraje nějaký to volvo i přes "nedoporučení". Protože se kloudnýho výsledku asi nedoberem. 
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lefi Leden 11, 2010, 22:15:46 odpoledne
nevim o tom nic,jen jsem na to narazil  ;)
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=52&t=136000
kdyby z něj po telefonu vypadlo něco ve stylu že potřebuje prachy tak bych mu nedal víc jak 39 ;D
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Leden 12, 2010, 13:30:42 odpoledne
Jojo zaregistrováno.  ;D Má to hroznej interier (barva). A už je stejně rozhodnuto jinak  ;) Ale díky
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: speed Leden 26, 2010, 21:41:15 odpoledne
tak saaba zachránili  .... a co ty, jak si pokročil ?
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: Lefi Leden 26, 2010, 22:21:31 odpoledne
tak tak
http://www.novinky.cz/ekonomika/190309-saab-je-zachranen-koupi-ho-nizozemsky-spyker.html
Název: Re: Útěk od VW. Rada.
Přispěvatel: horan Únor 06, 2010, 16:51:53 odpoledne
Speed: no pořád se něco řeší.  ;) :-\