Registration Agreement

Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra ( Czech & Slovak SCIROCCO community ) pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle, jak je to jen možné, je nemožné prohlédnout každý příspěvek. Proto musíte vzít na vědomí, že všechny příspěvky v tomto fóru vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů a moderátorů (mimo příspěvků od těchto lidí), a proto za ně nemohou být zodpovědní.

Obecná ustanovení:
Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. Souhlasíte, že administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma kdykoliv zjistí že odporuje těmto podmínkám. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace které vložíte budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez vašeho svolení nemohou být  administrátor nebo moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována.

Je nutné respektovat i pravidla, která byly vytvořeny administrátory tohoto fóra.

Základní pravidla fóra:
1. Pokud Váš účet bude déle jak 200 dní neaktivní a bude mít 0 příspěvku, tak bude v rámci údržby fóra odstraněn.

2. Nepište v tématech OT (mimo téma) příspěvky, raději vytvořte nové téma v příslušné sekci, kde si o tom a tom    problému můžete v klidu podiskutovat.

3. Nedělejte "půlmetrové" citace, maximálně citujte 3 příspěvky!

4. Zákaz citací fotek!!!

5. Zákaz jakéhokoliv šíření nelegálního softwaru, her, filmů, mp3 atd. na tomto fóru.

6. Zákaz reklamy na vlastní webové stránky ve velké míře, tzn. vytváření témat s upoutávkou a spam reklama. Reklama v podpisech nevadí.

7. Zákaz obchodování s nelegálně vypáleným softwarem, nebo jakéhokoliv jiným druhem zboží, které je v rozporu se zákony ČR.

8.Zákaz napadání náboženských, rasových, či jiných skupin.

9. Zákaz propagace jakékoliv formy násilí, jakož i stránek s takovouto tématikou.

10. Každý uživatel je zodpovědný za svůj příspěvek.

11. Linky (odkazy) vkládejte mezi CODE nebo proveďte odkaz následovně pomocí BBC značky „ODKAZ

12. Příspěvky pište tam, kam patří, tj.do správných kategorií.

13. Před přidáním příspěvku nebo založením tématu zkuste nejprve použít funkci Hledat a tak ověřit zda něco podobného už na fóru neexistuje.

14. Je zakázáno přidávání avatarů (avatar = obrázek uživatele) s reklamním, rasistickým nebo sexuálním motivem.
 
15. Je zakázáno veřejně polemizovat o rozhodnutí administrátora nebo moderátora. Pokud s jejich rozhodnutím nesouhlasíte, kontaktujte danou osobu přes ICQ nebo PM (Soukromá zpráva).

16. Při porušení pravidel může být příspěvek upraven administrátorem nebo moderátorem.

17. Při porušení těchto pravidel může vyvodit administrátor nebo moderátor adekvátní postih (napomenutí, popřípadě BAN).


Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapomněl aktuální).

Kliknutím na Registraci níže souhlasíte s tím, že jste řádně nastudoval (a) Obecná ustanovení a Základní pravidla fóra. V případě, že nejste schopni tyto podmínky respektovat, neregistrujte se!

Informace pro registraci:
výkon motoru PL je 95 kW, výkon motoru KR je 102 kW, výkon motoru JH je 70 kW, výkon motoru DX je 82 kW,