Author Topic: X sraz - Polska 2018 ! Zaproszenie :)  (Read 1906 times)

Offline sciroriderPL

  • registrovaný uživatel
  • **
  • Posts: 54
X sraz - Polska 2018 ! Zaproszenie :)
« on: January 08, 2018, 23:14:03 PM »
Witam was wszystkich,

kolejny rok nam mija i przyszedł czas na już chyba tradycyjne wigilijne ogłoszenie kolejnego zlotu :)

Poniżej wszystkie detale a przynajmniej te najważniejsze o które niektórzy z was już dopytywali :), życzę przyjemnej lektury!!! :) :

Termin : 15-20.05.2018 (Tak tak to nie pomyłka , nasz jubileuszowy zlot zaczyna się od wtorku ;))

Gdzie : Rochna (niedaleko Brzezin, woj. Łódzkie) a dokładnie tu :

https://goo.gl/maps/FUSCjZnkhLt

Poniżej program w skrócie :

Wtorek 15.05.2018

przyjazd, zakwaterowanie, ognisko i już chyba tradycyjne moje przemówienie :)

środa 16.05.2018

Scirocco Cup - Zawody Scirocco na no Torze Łódź pod Strykowem - uwaga ścigają się tylko Scirocco :) (tor mamy wynajęty na cały dzień 8 godzin!), będziemy jeździli w grupach po kilka okrążeń na czas. Spokojnie każdy się najeździ. Tor osobiście przetestowałem i szczerze przyznam że nie liczy się kto ile ma kucy pod maską, tylko jakie umiejętności, bo tor jest bardzo kręty.

Wszystkie szczegóły tutaj : https://tor-lodz.pl/

Bardzo ważne informacje :

- na tor wjeżdżamy trzeźwi! Będą wyrywkowe kontrole alkomatem (a nawet nie wiem czy nie każdy kierowca będzie sprawdzany)
- głośność wydechu maksymalnie 98 DB - przy 3/4 obrotów silnika !

Na torze spędzimy cały dzień, dokładny przebieg dnia uzupełnię po Nowym Roku

wieczorem dyskoteka z Djem na Sali :)

czwartek 17.05.2018

wizyta z muzeum samochodowym Stacja Nieborów + zwiedzanie bunkru kolejowego w Konewce (tylko dla chętnych!!)

wieczorem ognisko

piątek 18.05.2018

Paintball w terenie w miejscowości Ossa - każdy z wa dostanie pełne uposażenie + 500 Kulek :) będziemy rozgrywać różne scenariusze.

wieczorem dyskoteka z Djem :)

sobota 19.05.2018

jesteśmy na ośrodku, zawody, może się uda jeszcze zorganizować niespodziankę, rozdanie nagród, pożegnalne ognisko

niedziela 20.05.2018

wyjazd do domu, najpóźniej do 12.00

Zakwaterowanie


Oprócz tego że zlot będzie trwał wyjątkowo od wtorku to i pierwszy raz od 9 lat nie będziemy mieli domków jako kwaterunek tylko pokoje.

Do dyspozycji są wyłącznie pokoje 2 i 3 osobowe, wszystkie z własną łazienką. Pokoje znajdują się w dwóch piętrowych budynkach obok siebie na terenie. Jedyny mankament to brak lodówek w pokojach, są lodówki na korytarzu, ale nieco małe i tylko po jednej na każde piętro, oczywiście można z nich korzystać tylko nie chcę potem słyszeć, że komuś zginęła 100 letnia whisky czy cuś :P , więc tzw. lodówki turystyczne się na pewno przydadzą. Pościele , poduszki itp. są. Ręczniki proponuję wziąć ze sobą.

200 m od ośrodka są dwie restauracje, jedna hotelowa, a druga prywatna o nazwie Fregata. Obydwie zostaną uprzedzone o naszym przyjeździe :) Ceny bardzo przystępne, co do samego jedzenia to nie wiem, ale zakładam że smaczne :)

Najbliższy sklep oddalony ok. 1-2 km od ośrodka. 

Na ośrodku można kupić piwo w przystępnych cenach po 3-4 PLN butelka, oczywiście z lodówki.

Cały ośrodek jest wynajęty tylko dla nas i wszystko co się znajduje na ośrodku jest do naszej dyspozycji.

Do Dyspozycji mamy ok. 100 miejsc noclegowych, dokładna rozpiska pokoi, po Nowym Roku.

Koszty :

Jak zawsze staram się dla was utrzymywać koszty jak najniżej, ale jak wiecie nie tylko masło drożeje.... :) ale z uwagi na dodatkową noc + śniadanie no i takie atrakcje jak tor i Paintball, cena musi być po prostu wyższa niż w zeszłym roku.

koszt całego zlotu to : 570 PLN / os

cena zawiera :

5 noclegów
5 śniadań
prezent
koszulkę
naklejkę
jazda po torze
zwiedzanie muzeum
paintball
ogniska
dyskoteki z djem itp.

czyli jak zawsze pełen pakiet, tylko alkohol we własnym zakresie :)

Tradycyjnie pełna przedpłata na konto, ponieważ zlot już w maju, prośba aby wpłat dokonywać najpóźniej do31.03.2018, nie ukrywam że muszę trochę rzeczy wcześniej popłacić :)

Dane do Przelewu :
(nie zmienione od lat  :) )

Krzysztof Buczkowski
78 1020 3352 0000 1102 0080 4799


zapisy jak zawsze proszę kierować na maila :

sciroccorider83 (małpa) o2.pl

przy rejestracji proszę podać :

Nick
imię + nazwisko
jaki pokój
rozmiar koszulki, kolor (biały czy czarny) oraz czy damska czy męska (tym razem wzór koszulki jest jeden uniwersalny :) )
SC1 / SC2 / SC3 czy dupowóz :)

Mam nadzieję, że licznie dopiszecie jak co roku :)
Scirocco mk2 GTII '90 convertibel
Scirocco mk2 GTII '91
Scirocco mk2 GTI '81
Scirocco mk2 GT '88
Scirocco mk1 GT '79

crazy about scirocco.... :)