Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/http/scirocco.cz/www/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Elektrika palivove cerpadlo
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Listopad 18, 2017, 12:20:13
Domů Domů Domů Domů Domů Nápověda Vyhledávání Kalendář Přihlásit Registrovat
Novinky: *** Czech & Slovak Scirocco Community na FACEBOOKu    http://www.facebook.com/groups/154400737973987/

SCIROCCO fórum  |  Servis  |  Technika (Moderátor: horan)  |  Téma: Elektrika palivove cerpadlo 0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Tisk
Autor Téma: Elektrika palivove cerpadlo  (Přečteno 6809 krát)
Lucas
registrovaný uživatel
**

Pohlaví: Mužské

jedééééééém

262321325
WWW Email
« kdy: Duben 28, 2015, 15:25:20 »

Dotaz asi na Armadu, jak je zapojene palivove cerpadlo, a co ovlada rele palivoveho cerpadla?
Zaznamenáno

Scirocco MK2 1.8 16V KR stage 2 in progress 2xKx2xVKxPS
Airarmy
registrovaný uživatel
**

288387493
WWW Email
« Odpověď #1 kdy: červen 01, 2015, 20:07:34 »

Dotaz asi na Armadu, jak je zapojene palivove cerpadlo, a co ovlada rele palivoveho cerpadla?

Žeby napětí ? ? ?  Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk Smích Smích Smích Smích
Zaznamenáno

Podstatou války je násilí, mírnost je projevem slabomyslnosti a nerozhodnosti.
A proto udeř vším, udeř všude, udeř tvrdě ! ! !

Mess with the BEST die like the REST!!!!
lajos
Člen CSSC
registrovaný uživatel

PL,16V

Email
« Odpověď #2 kdy: červen 05, 2015, 07:34:25 »

Kontakt od šlusl
Zaznamenáno
lajos
Člen CSSC
registrovaný uživatel

PL,16V

Email
« Odpověď #3 kdy: Listopad 12, 2015, 17:42:56 »

Jsem se pobavil-dojel jsem někam na parkoviště, při pokusu odjezdu (startování) praskla pojistka na čerpadla 15A, vyměním pojistku, zapnu klíček-čerpadla běží-startuju a slyším jak praskne další pojistka (25A), tak nic- zkoším to s roztlačením (bez startování)-motor chytne a po 2 vteřinách sliším prasknout další pojistku-k nasrání.
Druhý den po studium schematu zjišťuju že na té pojistce vysí ještě vyhřívání lambda sondy, naštěstí je konektor na vrchu u zap. cívky, tak jsem ho rozpojil a povedl se úspěšný start motoru.
Když jsem měřil od konektoru směrem k lambda tak sem tam nenaměřil vůbec nic-ani odpor ohřevu ani tech drátů vůči kostře. Měl by tam být asi ještě předřadný odpor v sérii s výhřevem, jestli až v počítači na emise nebo před ním?-co s tím,  mně ještě čeká.
Naštěstí zrovna dodělávám LEDkový indikátor činnosti sondy a oblbovací signál lambda pro počítač. Ani nevím kolik ta lambda stojí ale moc se mi do nákupu nechce-budu asi radši oblbovat. 
Zaznamenáno
horan
Global Moderator
registrovaný uživatel

Email
« Odpověď #4 kdy: Listopad 14, 2015, 15:03:15 »

Vyhodit a zamontovat k-jetronic. Škleb
Zaznamenáno

S teroristy a francouzi se nevyjednava!!!

Čím dřív umřu,tím dýl budu mrtvej
lajos
Člen CSSC
registrovaný uživatel

PL,16V

Email
« Odpověď #5 kdy: Listopad 17, 2015, 06:17:11 »

Který motor má K-jetronic? Ty blbý zkratky, v PL-ku je KE-jetronic, pokud vím. Nebo co je mezi nima za rozdíl. Já tam mám dva počítače na emise a na zapalování. To výš že bych se toho rád zbavil
Zaznamenáno
Lucas
registrovaný uživatel
**

jedééééééém

262321325
WWW Email
« Odpověď #6 kdy: Listopad 17, 2015, 08:58:22 »

K-Jet ma KRko, bez lambda sondy, prakticky beze vseho a jezdi to bez problemu Mrknutí
Zaznamenáno

Scirocco MK2 1.8 16V KR stage 2 in progress 2xKx2xVKxPS
lajos
Člen CSSC
registrovaný uživatel

PL,16V

Email
« Odpověď #7 kdy: Listopad 17, 2015, 20:09:04 »

To vím že KR je jednoduchý, jen neznám konkrétní rozdíli, pak by to muselo jít ráz na ráz to přestrojení a musel bych přesně vědět jak-není na to nějaký návod?
Zaznamenáno
horan
Global Moderator
registrovaný uživatel

Email
« Odpověď #8 kdy: Listopad 18, 2015, 00:13:14 »

Jak psal Lucas. KR, DX a jeste ta 1.6, ale kod uz nevim.
K-jetronic jde udelat i z tech jednotek co tam mas ted. Ja to mam tak udelany. Tenkrat jsem to resil z Danem z Nejdku a podarilo se to zprovoznit. Takovy zbytecnosti jako lambda, cidla klepani, snimac zapalovani,regulace tlaku paliva....  Jdou do zbytecny jednotky. Tak se odstrihla, tu se neco propojilo, tu odpojilo a ono to jede taky Škleb
Zaznamenáno

S teroristy a francouzi se nevyjednava!!!

Čím dřív umřu,tím dýl budu mrtvej
Stran: [1] Nahoru Tisk 
SCIROCCO fórum  |  Servis  |  Technika (Moderátor: horan)  |  Téma: Elektrika palivove cerpadlo « předchozí další »
Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!