SCIROCCO fórum

Informace o srazech => Srazy => Téma založeno: Duch007 alias Mrtvý Bond únor 14, 2019, 12:57:08Název: Jarní sraz Scirocco Na Staré poště 10.-12.5 2019
Přispěvatel: Duch007 alias Mrtvý Bond únor 14, 2019, 12:57:08
Jarní scirocco sraz 10. – 12. 05. 2019

(http://www.scirocco.cz/mkportal/modules/gallery/album/a_4474.jpg)


Kde: Jeseníky – Bělá pod Pradědem, Filipovice 27

Ubytování: Hotel Stará Pošta***

Ubytování by bylo opět v „Depandanci“ – baráček maximálně pro 30 osob (předběžně máme zablokovány dvě budovy).

Rozložení pokojů:

Depandance 2 - 3x dvoulůžkový, 2x čtyřlůžkový, 1x třílůžkový, 1x pětilůžkový
a 1x sedmilůžkový.

Depandance 1 – 4x třílůžkový, 1x dvoulůžkový, 2x pětilůžkový, 1x šestilůžkový.

Na pokojích jsou převážně manželské postele, skříně, umyvadlo. 2x koupelna na každé budově (záchod, sprcha – vana společná vždy pro 1.patro).
Jako skupina budeme využívat suterén druhé budovy, kde máme k dispozici společenskou místnost + kuchyňku (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a základní kusy nádobí) + záchody výhradně pro suterén.

Ceny:
   440 KČ/ dospělá osoba/noc se snídaní
   290 KČ/ dítě 4-15 let/noc se snídaní
   
Platba bude vyúčtována u každého při příjezdu – peníze vybírá Terka .
(Možnost platit pobyt kartou – po domluvě – hlásit předem).

Ceny zahrnují:

Ubytování pokoje Ekonomy (depandance), snídaně formou švédského stolu, parkovné u hotelu, wi-fi připojení (pouze na hlavní budově hotelu), volný vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu, možnost využívání společenských prostorů a kuchyňky.

Informace ohledně programu:

Jako doposud, i letos je to sraz bez konkrétního programu. V okolí hotelu se nachází nespočet krásných míst, která doporučuji navštívit.  Případně je možné v sobotu uspořádat nějaký společný výlet, pro ty, kteří budou chtít (např. nedaleké Termální lázně Velké Losiny)

Doplňkové informace:

Hotelová restaurace je otevřeny po celý den – možnost výběru z nápojového a jídelního lístku denně do 22:00 hodin. Můžete si také přiobjednat masáže (celková, částečná, lávové kameny a medová masáž) + nebo zapnutí sauny za 170 KČ/sauna/hodina.

Rezervace:

Rezervace u Terky buď na fb „Tess Sladká”, anebo pomocí emailu sladka@ppsadvokati.cz (prosím do předmětu uveďte Scirocco sraz).
   
   Napište vždy počet osob (dospělé a děti) + jaký pokoj (dvoulůžkový atd…popřípadě jestli Vám nevadí sdílet pokoj s někým jiným).